Arkadaş Arıyorum Bayan Olsun

Türkiye'nin En Kaliteli Mobil Sesli Sohbet , Kameralı ve Görüntülü Chat Sitesi Tiklamobil.Com.!

Arkadaş Arıyorum Arkadaş Arıyorum Kız Numaraları Dul Bayanlar Arkadaşlık Sitesi

♥ Selam İsmim Şebnem , 28 Yaşındayım Çok Azgınım Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara .!!♥.  003225889363

Arkadaş Arıyorum Bayan Olsun

Selamlar. Aşkın ve sevginin hüküm sürmesi ihtiyaç duyulan şu zamanlarda arkadaş arıyorum bayan olsun diyenler için buradayım. Adım Gül. 27 yaşındayım. Arkadaşlık siteleri sayesinde bu zamana kadar ciddi bir çevrem oldu. Bunun dışında anlatacaklarım da var hazır mısınız? Biraz coşku yapıyorum kusura bakmayın. Çevrem geniş olabilir fakat bu demek değildir ki çok sevgilim oldu. Hayır benim bir tek iki sevgilim oldu bu yaşıma kadar. İkisiyle de güya ciddi düşünüyorduk fakat olmadı. Bundan dolayı artık arkadaş arıyorum anlatabildim mi? Özgürce gezeceğim bir arkadaş isterim.

Arkadaş Arıyorum bayan Olsun İlanları

Yaşımın verdiği rahatlık var üzerimde. Evlenmeye olan inancımı yerine getirecek birileri de var ise yazması yeterli. Fakat öyle rast gele birilerini hayatıma da sokacak değilim. Beni taşıyabilecek, bana itimat verecek bununla bir ömür geçer diyeceğim kişiyi arıyorum. örneğin ben romantizmi çok severim. Kitap okumayı sinemayı tiyatroyu. Doğal olarak bunların hepsini karşımda ki kişiden bekleyemem fakat minimumından ortak noktalarımız olmalı diye düşünüyorum. Neyse bunları düşündükçe günden güne eriyor kalbim. Ya bir tek kalırsam diye düşünüyorum. Bilmiyorum çok mu abartıyorum fakat ben aşka aç kaldım anlıyorsunuz ümit ederim. Aşkım demek isterim bir insana. Canım, yaşamım, her şeyim demek isterim. Özledim ya bu sözcükleri. Iyi mi desem bu şekilde kendimi hep güvende hissetmenin verdiği mutluluktan tatmak isterim. Şiir yazmayı çok severim o yüzden erkeğime şiirler yazarak mutlu olsun diye düşünürüm hep.

Arkadaş arıyorum hanımefendi olsun öyle mi? Tamam işte o hanımefendi burada ama nasıl mutlu edeceksiniz peki? Var mı bir planınız? Zihninizde güzel ve duygusal sözcükler vardır diye temenni ediyorum. Ben buna çok örutubet veririm bilginiz olsun. Güzel ve genç bir kızdan istekleriniz olabilir. Açıkça ifade etmeniz yeterli. Fakat önce tanışalım olur mu? Dostça başlayalım. Sevgili olma yolunda ilerlemek çok rahat bunu söyleyeyim baştan. Son bir şey daha var. Arkadaşlar sevgili olmak kolay fakat ya olduktan sonrasında neler yaşanacak? Bunu da mesajlarınızla bana söylerseniz size geri dönüşüm daha güzel olur. Çünkü mesajlara göre bazılarınıza telefonumu vereceğim.

Kadın Arkadaş Arıyorum

Son zamanlarda aklıma takılan bir şey daha var. Şimdi herkes güzel bir karı mı arıyor yoksa anlayışlı bir kadın mı? Bu önemli arkadaşlar haberiniz olsun. Hakikaten de anlayış önemli sanırım. Mesela ben ne kadar güzel olsam da geçimsiz biriysem güzelliğin ne önemli var? Yanlış mıyım lütfen açıklayın. O zaman karşılıklı sevgi ve saygı da oluyor. Anlayış olunca şu demek oluyor ki. Sessiz sakin bir arkadaşlık arayışındayım. Biterse bitsin demem bir beraberliğe. Niçin bitsin ki seviyorsak. Hani nerede aşk? Kafam bu şekilde karışık işte. Kendime sual sorup duruyorum dostlar. Biri buna son versin, tek mesaja bakar hakikaten de.

Genel geçer düşüncelerim bu şekilde. Aşk güzeldir fakat yaşamayı bilene. Her insan hata yapabilir, her insan sevmeden aşık olabilir. Ben gene karıştırdım durumları. Ne planladığımü de bilemiyorum bazen. Oysa karşıma çıkacak olanla ne kadar güzel süre geçiririm diye düşünüyorum ben. Kendime vakit ayırdığım süre ise gene içinden çıkamıyorum bu durumların. Atın arkadaşlar mesajlarınızı atın da artık şu yalnızlığımdan kurtulayım diyorum ne diyeyim başka.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin