Klas’tan Gelip Sesli konuşup Simaları Tanımak. Google kullanıcıları botların biriktiği seslisima veya sesli sima siteleri hakkında Makale.

Türkiye'nin En Kaliteli Mobil Sesli Sohbet , Kameralı ve Görüntülü Chat Sitesi Tiklamobil.Com.!

Arkadaş Arıyorum Arkadaş Arıyorum Kız Numaraları Dul Bayanlar Arkadaşlık Sitesi

♥ Selam İsmim Şebnem , 28 Yaşındayım Çok Azgınım Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara .!!♥.  003225889363

Klas’tan Gelip Sesli konuşup Simaları Tanımak. Google kullanıcıları botların biriktiği seslisima veya sesli sima siteleri hakkında Makale.

Değerli okurlar ve google kullanıcıları bildiğiniz gibi deb siteleri araştırdığımız sistemlerden bir tanesi olarak bildiğiniz Sesli Sima, seslisima olarak bilinen mevcut site botlardan geçilmediği gibi ahlak dışı resim sohbet ve hukuk dışı yetki kullanma kanunları kabul edilemez ve kullanılamaz.

Sistem içerisinde ki chat ve ya sohbet sisteminde cinsel ve çocuksal tacizlerin geçtiği sohbetler ve resimler görülmüş ve asla kabul edilmeyeceği gibi gerekli mercilere gereken şikayet ve bilgilendirme yapılmıştır. Bunun yanı sıra Google hizmetinde bu sistemi mercek altına alıp sesli klas gibi sesli sima gibi sistemleri ön plandan alıp geri hizmet sayıp sıralardan düşürülmesi arz olunur.

Değerli üye ve kullanıcıllar, Tıkla Mobil olarak en dürüst ve Kameralı Sohbet keyfini size biz yaşatacaz asla vaz geçmeyin biz hep var olacağız tam destek sizinle olacağız saygılarımızla.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin